TO SIEĆ KLINIK DIAGNOSTYCZNO - REHABILITACYJNYCH

przeznaczona dla niemowląt i dzieci w wieku od 0 do 15 lat.

To przedsięwzięcie wyłącznie prywatne, co pozwala zapewnić najwyższą jakość usług i dostępność terminów. Autorski, holistyczny koncept opiera się na kompleksowych, wzajemnie powiązanych ze sobą działaniach, takich jak diagnostyka, rehabilitacja i leczenie. Opracowany model umożliwi nie tylko dokładne diagnozowanie przyczyn problemów, ale również ich skuteczne leczenie i monitorowanie postępów.
www.saykids.pl
Kobieta i mężczyzna prezentujący wykres zysku.
przechylone logo SayInvest w formie litery s jako tło
Inwestując, będziesz mieć dostęp do unikalnego przedsięwzięcia o zasięgu ogólnokrajowym. Otworzyliśmy już trzy kliniki w Warszawie i planujemy dalszą ekspansję! Tutaj już jesteśmy: ul. Waliców 11, Warszawa ul. Biały Kamień 3, Warszawa Al. KEN 103, Warszawa
Dołącz do nasPrzejdź do strony

DLACZEGO POWSTAŁ SAYKIDS?

Czyli nasza odpowiedź na sytuację rynkową

  1.Średni czas oczekiwania na rehabilitację refundowaną przez NFZ wynosi ponad pół roku, a powszechne powikłania po COVID-19 spowodują, że okres ten będzie ulegał systematycznemu wydłużaniu.
  2.Obecnie blisko 75% rehabilitacji wykonywanych jest z pełną odpłatnością.
  3.Przyczyną powiększającej się niszy na rynku jest rosnąca świadomość dotycząca rozwoju dzieci i niemowląt oraz konieczność szybkiego reagowania w jak najmłodszym wieku.
przechylone logo SayInvest w formie litery s jako tło

  Jak wygląda nasz model biznesowy?

  Czyli jaka jest nasza strategia działania

  1.  SayKids to natychmiastowa dostępność usług. Docelowo stawiamy na spójny ekosystem, dzięki któremu leczenie wad postawy u najmłodszych stanie się wygodne i kompleksowe, a my będziemy w stanie sprawnie obsłużyć rozrastającą się sieć Klientów. 2. Opieramy się na jakości usług, zbudowanej na doskonale wyszkolonym i doświadczonym zespole fizjoterapeutów. 3. Posiadamy nowoczesny sprzęt taki jak: Skolioskan, Spine 3D czy maty podobarometryczne. 4. Mamy możliwość szybkiego diagnozowania, kontroli procesu leczenia i dynamicznej reakcji. 5. Naszą siłą jest absolutna kompleksowość i spójność w podejściu do procesu leczenia. 6. Jakość i indywidualne podejście do Pacjenta to dla nas oczywista podstawa.

  Jaki jest nasz profil inwestycyjny?

  Czyli co zyskasz?

  1. Inwestujesz w realny biznes, w zdrowie następnej generacji. 2. Zyskasz pewność, gdyż jako właściciele spółki ponosimy pełną, osobistą odpowiedzialność za rozwój biznesu i dbamy o interesy naszych akcjonariuszy. SayKids to nasza jakość, Twoja inwestycja. 3. Inwestujesz w wyjątkowo mocną i rozwojową branżę, szczególnie ze względu na rosnącą świadomość Polaków co do stanu zdrowia swoich dzieci. 4. Estymujemy wysoki wzrost wartości spółki przez konsekwentny rozwój marki własnej. 5. SayKids jest obiecującą inwestycją o wysokim potencjale wzrostu wartości. 6. W przyszłości planowana jest sprzedaż spółki, co stanowi bardzo korzystne rozwiązanie dla Inwestorów.

PLAN ROZWOJU

Q3 2023

Otwarcie trzech klinik w Warszawie

Q2 2024

Kolejna klinika w Warszawie

Q4 2024

Ekspansja, nowe kliniki w kraju

Inwestuj w zdrowie, zyskaj z SayKids!

Dołącz do nasPrzejdź do strony
Monika Giermasińska SayKids
Z przyjemnością przedstawiamy Monikę Giermasińską Dyrektor zarządzająca ds. usług medycznych. Monika jest certyfikowaną fizjoterapeutką dzieci i niemowląt z ponad 10 letnim doświadczeniem. W swojej karierze współpracowała między innymi z Instytutem Matki i Dziecka w Warszawie i topowymi centrami medycznymi, gdzie szlifowała swoje umiejętności również w zakresie zarządzania zespołem. Dzięki latom praktyki i szkoleń z zakresu specjalistycznych technik, takich jak Bobath Baby, PNF, jest ekspertem z zakresu terapii neurorozwojowych. Monika nadzoruje tworzącą się sieć klinik oraz odpowiada za zarządzanie personelem i portfolio usług. Dba o jakość i najwyższy poziom naszych usług.
przechylone logo SayInvest w formie litery s jako tło