Projekty

SAY "INVEST" mówimy bardzo świadomie i z rozwagą.

1.
Prowadzimy, nadzorujemy i opiekujemy się naszymi inwestycjami.
2.
Osobiście dbamy o rozwój każdej z nich, bo nasze inwestycje to dla nas przede wszystkim pasja.
3.
Szukamy świadomych inwestorów.
4.
Inwencja, wiedza i doświadczenie. Na tym opieramy nasze relacje.

Poznaj nasze rosnące inwestycje! Z roku na rok będzie ich więcej.

przechylone logo SayInvest w formie litery s jako tło

Nasze projekty

Wolisz standardowe samochody, czy auta premium? Dla firmy, czy prywatnie? Z nami możesz mieć wszystko!
SayRent to dynamicznie rozwijający się start-up oferujący długoterminowy wynajem samochodów dla klientów biznesowych i indywidualnych, zbudowany z misją oferowania elastycznych rozwiązań wynajmu. Rozbudowana oferta samochodów pozwala nam trafić do każdego! Nieważne, czy chcesz wyjechać z rodziną na weekend, czy wynająć 10 samochodów służbowych dla swoich pracowników na rok - Podobnie jak SayKids, SayRent kładzie nacisk na prostotę, uczciwość i dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów.

Nasze najpopularniejsze auta:

Kia Sportage

Kia Ceed

Skoda Octavia

Skoda Superb

Ford Focus

Peugeot 308

Opel Astra

Zainwestuj w SayRent i zarabiaj z nami.

Zachęcamy do inwestowania, oferując unikalną możliwość zarabiania na dopasowanej do rynku ofercie wynajmu. SayRent otwiera drzwi do elastycznych form inwestycji, umożliwiając wybór okresu trwania angażu finansowego. To biznes oparty na realnym produkcie, prostocie i uczciwych zasadach.
Dowiedz się więcejDołącz do projektu
SayKids to nieustannie rozwijająca się sieć nowoczesnych klinik fizjoterapeutycznych dla dzieci założonych z poczuciem misji.
Prowadzimy kompleksową diagnostykę i rehabilitację dla niemowląt i dzieci, opartą na najnowocześniejszym sprzęcie i znakomitym zespole. Naszą misją jest pomoc i zwiększenie jej dostępności w dynamicznie rozwijającym się sektorze usług medycznych. Chcemy wspierać rozwój i zdrowie dzieci razem z naszym zaangażowanym zespołem, zapewnić kompleksową opiekę zdrowotną dla najmłodszych wykorzystując do tego innowacyjne metody. Skupiamy się na indywidualnych potrzebach każdego dziecka, dążąc do poprawy ich jakości życia i ułatwienia adaptacji do świata pełnego przygód! SayKids łączy specjalistyczną wiedzę z troską o dobrostan dzieci, aby wspierać ich zdrowie na każdym etapie rozwoju. Niedawno otworzyliśmy dwie nowe kliniki w Warszawie i już planujemy dalszą ekspansję w stolicy.

Tutaj już jesteśmy:

ul. Waliców 11, Warszawa

ul. Biały Kamień 3, Warszawa

Al. KEN 103, Warszawa

Nasze najbardziej nowoczesne sprzęty:

Scolioscan

Spine 3D

Podoscan 3D

Mata Podobarometryczna

Videografia

Dowiedz się więcejDołącz do projektu
przechylone logo SayInvest w formie litery s jako tło